Yönetim Kurulu Mesajı

Anasayfa / Yönetim Kurulu Mesajı

Değerli Tüketicilerimiz, İş Ortaklarımız ve Çalışanlarımız,

Kurulduğu günden bugüne sektörde yenilikçi bir çizgi benimseyen Pan Çiğ Köfte, bugün Türkiye`nin dört bir yanında bulunan satış noktaları ile önde gelen gıda perakendecileri arasındaki yerini almıştır. Bu değerli Anadolu lezzetini, modernleşen ülke şartlarına yakışır bir şekilde tüketicilerine ulaştırmaktadır.

Bünyemizde oluşturduğumuz departmanlar ile kaliteden hiçbir zaman ödün vermedik. Ticari beklentileri bir kenara bırakıp insan sağlığını, müşteri memnuniyetini, satış noktalarımız ile markamız arasında ailevi bir bağ oluşturmayı amaç edindik. Bugün çiğ köfte sektöründe 150’ye yakın satış noktamızla ülke ekonomisine katma değer sağladığımızın, yeni iş alanları, iş fırsatları ve istihdam kaynakları sunduğumuzun bilincinde olarak, tüm tedarikçilerimizi %100 yurt içi şirketlerden özenle seçerek sosyal sorumluluk konusunda üzerimize düşenin en iyisini yaptık ve yapmaya devam edeceğiz.

Pan Çiğ Köfte kariyer planında yer alan tüm çalışanlara zaman zaman özel fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatlar öğrencilik dönemlerinde çalışmayla başlayıp şirkette yükselerek kendi Pan Çiğ Köfte şubesini açmaya kadar uzanmaktadır. Burada satış noktası yetkilileri ve çalışanlarından beklenen, samimiyet, güvenirlik ve hedef odaklılık bilincidir.

Bu eşsiz lezzet ve fırsatlar havuzunda ne olarak var olmak istediğinizin kararı sizin. İster ürünlerimizi tüketen mutlu müşteriler, ister yatırım yapma kararı almış girişimciler ya da girişimcilerimizle iş ortaklığına girebilecek, kariyer hedefi olan ve bünyemizde kendini geliştirerek çalışacak personel olarak.

2008 yılında başladığımız bu yolculukta tüketicilerimizin markamıza duyduğu güven, iş ortaklarımızın markamıza kattığı değer ve çalışanlarımızın markamıza verdiği önem ile var olan Pan Çiğ Köfte, sizlerin de destekleri ile ana prensiplerinden ödün vermeden yoluna devam etmektedir.

Markamızın temsiline katkı sağlayan herkese teşekkür eder, saygılar sunarım.

Eyyup ATA

Pan Çiğ Köfte

Yönetim Kurulu Başkanı

Bizi Takip Edin

Fırsatlarımızdan haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.