Franchise Olanakları

Anasayfa / Franchise Olanakları

Kurulduğu günden bugüne sektörde yenilikçi bir çizgi benimseyen Pan Çiğ Köfte, bugün Türkiye`nin dört bir yanında bulunan satış noktaları ile önde gelen gıda perakendecileri arasındaki yerini almıştır. Anadolu lezzetini, modernleşen ülke şartlarına yakışır bir şekilde 12 ilde sofralara ulaştırmaktadır.

Pan Çiğ Köfte olarak asıl işimiz, özel formülümüz ile eşsiz lezzetli ürünlerimizi tüketicilerimizin beğenisine sunarken yenilikçi kampanyalarla da tercihleri etkilemektedir.

Ürünlerimizin lezzetini ve kalitesini daha fazla noktada tüketicinin beğenisine sunmak için de ciddi olarak planlanan ve üzerinde vakit harcanan stratejilerle oluşturduğumuz %100 mutlu müşteri felsefesini taşımaktayız.

Dünyada franchising sistemi ile yaygınlaşan birçok firmadan feyz alarak ve Türkiye’de de benzer prensiplere kültürümüzü ekleyerek yaygınlaşmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Bugüne kadar birçok müteşebbise kendi çalışma sistematiğimizi aktararak işlerini kurma konusunda destek verdik. Tüm satış noktalarımıza bölge analizi ve mimari tasarımdan eğitime, danışmanlık desteğinden operasyonel denetime kadar markamız standartlarını sağlayabilmek amacıyla destek olduk ve söz konusu alanlarda geliştirme sağladık.

Bayilik Şartları

• Firmamız bayiliklerde isim hakkı bedeli almamaktadır.

• Konum tercihinde herhangi bir bayimize yakın olmaması, yaya trafiğinin fazla olduğu özellikle cadde üzerindeki bölgelerde olması önem arz etmektedir.

• Anlaşma sonunda bayilik sözleşmesi ve 20.000 TL teminat senedi imzalanması gerekmektedir.

• Bayi kurulumu bayi tarafından (Dükkan tabelası, iç dekorasyon, dolap, masa, sandalye, duvar rafı) Pan Grup konseptine uygun turuncu-siyah-gri renklerinde dizayn edilmektedir. Kurulum ücreti bayiye ait olup 1 adet internet kullanıcılı bilgisayar, aktif çalışacak şekilde 3 adet kamera kurulumu sağlanmalıdır. Bayi dilerse çözüm ortaklarımızdan destek alabilir.

• Bayimize açılışa özel 300 kg Çiğ köfte, 5000 adet El ilanı, 1000 adet Magnet, Personel Kıyafetleri ve Kampanya Brandası bedelsiz olarak gönderilmektedir.

• Ürünümüzün Kokoreç, Izgara tavuk, Köfte, Lahmacun, Pide ve Kebap tarzı gıdalar ile birlikte satışına izin verilmemektedir.

• Bayilik aktif hale gelmeden önce uzman kadromuz tarafından ürünlerimiz ve müşteri sunumları ile ilgili gerekli eğitimler verilmektedir.

• Pan bayilerinde çalışan personelin kılık kıyafete özen göstermesi, Pan logolu giysiler kullanması gerekmektedir.

Neden Pan?

Muhteşem Ürünler

Pan Çiğ Köfte sürekli kendisini yenileyen menüsüyle çiğ köfte sektörünün öncü markaları arasındadır. Tüm kampanya ve satış stratejilerini franchiseeleri ile birlikte çalışarak çözümlere birlikte karar verir.

En iyi Sistemler

İleri teknoloji sipariş sistemi, sektörün en iyi reklam ajanslarıyla iş birliği ve satın alma gücüne kadar birçok özelliğiyle Pan Çiğ Köfte, Türkiye`nin öncü çiğ köfte kuruluşlarından biridir.

Profesyonel Destek

Pan Çiğ Köfte, özgün ve kişiselleştirilmiş eğitimler verir. Destek birimleri iş modelinizi gerçekleştirmeniz için size en iyi danışmanlığı sağlar.

Önemli Fırsatlar ve Kampanyalar

Pan Çiğ Köfte`nin başarısı kanıtlanmış bir iş modeli bulunmaktadır. Düşük açılış maliyetleri ve sürekli büyüyen pazarıyla sürdürülebilir nakit geri dönüşü sağlar. Daha önce analizi gerçekleştirilen lokasyonları franchisee adaylarına önerir. Üretim, lojistik ve satın alma birimleri kaliteyi ve uygun fiyatları franchiseelerine sunmaya devam eder.

Bizi Takip Edin

Fırsatlarımızdan haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.