Kalite Belgelerimiz

Anasayfa / Kalite Belgelerimiz

Kullanılan tüm ürünler, üretim kalite birimi tarafından hem üretim aşamasında hem de satış noktalarında sürekli denetlemektedir. Ürünler en gelişmiş üretim teknikleri ve teknolojiler kullanılarak Pan Çiğ Köfte fabrikasında üretilmekte, satış noktalarımıza özel tasarlanan koruma zincirli araçlar ile günlük olarak dağıtılmaktadır.

Fabrika üretim aşamaları ve hijyen standartları Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından periyodik olarak denetlendiği gibi uluslararası gıda standartlarına uygunluğu kalite belgeleri ile tescillenmiştir.

Türk damak lezzetine uygun, bol ve kaliteli malzemeler ile üretilen ürünler "Tadı Tadımında Saklı’’ görüşüyle değerli müşterilerine güvenli bir seçenek sunmaktadır. Pan Çiğ Köfte Ürün İyileştirme Ekibi sürekli araştırma ve geliştirme çalışmaları yaparken ürünlerin tazeliğini ve kalitesini korumak için ürün, paketleme ve tedarik zinciri şartları laboratuvarlarda birçok testten geçer.

Pan Çiğ Köfte’ye ait hiçbir üründe domuz eti ve katkıları kesinlikle kullanılmamaktadır. Özellikle çiğ köfte formülünde yer alan malzemeler helal sertifikalıdır.

Bizi Takip Edin

Fırsatlarımızdan haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.