Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

2008 yılında ilk şubesini Ankara’da açan Pan Çiğ Köfte, başta Ankara olmak üzere 12 ilde 110 şubesi ile çiğ köftede lezzet durağı haline gelmeyi başarmıştır.

Pan Çiğ Köfte, geliştirdiği yeni fikirleri ve farklı projeleriyle sektörüne yön vermeye devam etmektedir. Kurulduğu günden bugüne, ağzının tadını bilen müşterilerine, tadından ve kalitesinden ödün vermemek için tutkuyla çalışmaktadır. Geliştirdiği kampanyalar ile hem iş ortaklarına hem de müşterilerine sunduğu farklı avantajlara sürekli yenilerini eklemektedir. Her gün aynı lezzet, güler yüzlü personel ve hızlı paket servis anlayışının yanı sıra her ayın 2’sinde 250 gram ve üzeri çiğ köfte satışlarında alınan kadar çiğ köfte bedava kampanyası da Türkiye çiğ köfte sektörüne büyük ivme katmıştır.

Misyonumuz

Toplumun bu eski tat kültürünü canlandırmayı amaç edinmiş Pan Çiğ Köfte; lezzetini, ürünlerde kullanılan malzemelerin tazeliğini, insan sağlığını birincil hedef belirlemiştir. Titizliğini ve temizliğini ise edinmiş olduğu kalite belgeleri ile ilgili resmi kurumlara onaylatmıştır. Kurulduğu gün oluşturulan disiplinli çalışma prensiplerini her geçen gün katma değer sağlayarak geliştirmiş ve başarılı konumunu koruyarak emin adımlarla büyümüş Pan Çiğ Köfte`nin misyonu, çiğ köfte kültürünü Türkiye`nin dört bir yanında en iyi şekilde temsil etmektir.

Vizyonumuz

Pan Çiğ Köfte; geçmişten günümüze gelen, toplumumuz tarafından benimsenmiş çiğ köfte kavramını doğru planlamalar ve dürüstlüğü ilke edinmiş satış noktaları ile Türkiye`nin her noktasına aynı kalitede ulaştırmayı vizyon edinmiştir. "Önce İnsan’’ prensibinden asla ödün vermeden, periyodik olarak hedefler belirleyen ve daha iyisini sunan departmanları ile sektörüne katma değer sağlamaktadır. %100 yurt içi tedarik anlayışı ile ülke ekonomisine fayda sağlayan Pan Çiğ Köfte, yeni iş sahaları ve yeni istihdam kaynakları oluşturarak sosyal sorumluluğunu sürdürme gerekliliğinin bilincindedir.

Bizi Takip Edin

Fırsatlarımızdan haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.