Kalite Belgelerimiz

Kullanılan tüm ürünler, üretim kalite birimi tarafından hem üretim aşamasında hem de satış noktalarında satışa açık ürünleri sürekli olarak denetlemektedir. Ürünler en gelişmiş üretim teknikleri ve teknolojiler kullanılarak Pan Çiğ Köfte fabrikasında üretilerek, satış noktalarımıza özel tasarlanan koruma zincirli araçlar ile günlük olarak dağıtılmaktadır.

Fabrika üretim aşamaları ve hijyen standartları Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından periyodik olarak denetlendiği gibi Uluslararası gıda standartlarına uygunluğu kalite belgeleri ile tescillenmiştir.

Türk damak lezzetine uygun, bol ve kaliteli malzemeler ile üretilen ürünler " Tadı Tadımında Saklı’’ görüşüyle değerli müşterilere güvenli bir seçenek sunmaktadır. Pan Çiğ Köfte ürün iyileştirme ekibi, sürekli araştırmaklar yaparak müşterilerine giden ürünlerin tazeliğini ve kalitesini korumak için ürün, paketleme ve tedarik zinciri şartları laboratuarlarda bir çok testten geçer.

Pan Çiğ Köfte’ye ait tüm ürünlerde domuz eti ve katkıları kesinlikle kullanılmamaktadır. Özellikle çiğ köfte formülünde yer alan malzemeler helal sertifikalıdır.

Bize Ulaşın

444 6 726

Pan Çiğ Köfte - Pan Grup Gıda Ltd. Şti Designed by Markam Medya Copyright © 2014