Yönetim Kurulu Mesaji

Değerli tüketicilerimiz, İş Ortaklarımız ve Çalışanlarımız, Kurulduğu günden bugüne sektörde yenilikçi bir çizgi benimseyen Pan Çiğ Köfte, bugün Türkiye`nin dört bir yanında bulunan satış noktaları ile önde gelen gıda perakendecileri arasındaki yerini almıştır. Unutulmaya yüztutmuş bu anadolu lezzetini, modernleşen ülke şartlarına yakışır bir şekilde tüketicilerine ulaştırmaktadır.

Pan Çiğ Köfte olarak asıl işimiz, özel formülümüz ile eşsiz lezzetli ürünlerimizi tüketicilerimizin beğenisine sunarken, yenilikçi kampanyalarla da bunları desteklemektir.

Ürünlerimizin lezzetini ve kalitesini daha fazla noktada tüketicinin beğenisine sunmak için de ciddi olarak planlanan ve üzerinde vakit harcanan stratejilerle oluşturduğumuz projelerle %100 mutlu müşteri felsefesini taşımaktayız.

Bünyemizde oluşturduğumuz departmanlar ile kaliteden ödün hiçbir zaman vermedik. Ticari beklentileri bir kenara bırakıp; insan sağlığını, müşteri memnuniyetini, satış noktalarımız ile markamız arasında ailevi bir bağ oluşturmayı amaç edindik. Bugün çiğ köfte sektöründe 150’ye yakın satış noktamızla ülke ekonomisine katma değer sağladığımızı, yeni iş alanları, iş fırsatları ve istihdam kaynakları olanakları sunduğumuzun bilincinde olarak, tüm tedarikçilerimizi %100 yurt içi şirketlerden özenle seçerek sosyal sorumluluk konusunda üzerimize düşenin en iyisini yaptık ve yapmaya devam edeceğiz.

Pan Çiğ Köfte kariyer planında yer alan tüm çalışanlara zaman zaman özel fırsatlar sunmaktadır. Öğrencilik dönemlerinde çalışmayla başlayıp, şirkette yükselerek kendi Pan Çiğ Köfte şubesini açmaya kadar uzanmaktadır. Burada satış noktası yetkilileri ve çalışanlarından beklenilen samimiyet, güvenirlik ve hedef odaklılık bilincidir.

Bu eşsiz lezzet ve fırsatlar havuzunda ne olarak var olmak istediğinizin kararı sizin. İster ürünlerimizi tüketen mutlu müşteriler, ister yatırım yapma kararı almış girişimciler ya da girişimcilerimizle iş ortaklığına girebilecek, kariyer hedefi olan ve bünyemizde kendini geliştirerek çalışacak personel olarak.

2008 yılında başladığımız bu yolculukta tüketicilerimizin markamıza verdiği, iş ortaklarımızın markamıza kattığı ve çalışanlarımızın markamıza verdiği önem ile var olan Pan Çiğ Köfte, sizlerinde destekleri ile ana prensiplerinden ödün vermeden yoluna devam etmektedir ve edecektir.

Markamızın temsiline katkı sağlayan herkese teşekkür eder saygılar sunarım.

Saygılarımla,
Eyyup ATA
Pan Çiğ Köfte
Yönetim Kurulu Başkanı

Bize Ulaşın

444 6 726

Pan Çiğ Köfte - Pan Grup Gıda Ltd. Şti Designed by Markam Medya Copyright © 2014