Hakkımızda

2008 yılında ilk şubesini Ankara’da açan PAN ÇİĞ KÖFTE, başta Ankara olmak üzere 22 ilde 130’dan fazla şubesi ile çiğ köftede lezzet durağı haline gelmeyi başarmıştır.

Çok sayıdaki bayilik başvurularını, özenle inceleyen kurumsal iletişim ekibimiz; tamamen doğal, tap taze ve eşsiz lezzetlerini, en doğru şekilde müşterilerine ulaştırmayı başaran, Pan Çiğ Köfte markasına katma değer sağlayacak iş ortaklarını seçerek "Eşsiz Lezzetler, Mutlu Bayiler" anlayışını sektöre kazandırmıştır.PAN ÇİĞ KÖFTE, geliştirdiği yeni fikir ve farklı projeleriyle 5 yıldır sektörüne yön vermeye devam etmektedir. Kurulduğu günden bugüne, ağzının tadını bilen müşterilerine, tadından ve kalitesinden ödün vermemek için tutkuyla çalışmaktadır. Geliştirdiği kampanyalar ile hem iş ortaklarına hem de müşterilerine sunduğu farklı avantajlara ek olarak;

 

Hergün aynı lezzet, güler yüzlü personel ve hızlı paket servis anlayışını bozmadan her ayın 2’sinde 250gr. ve üzeri çiğ köfte satışlarında müşterilerinin satın aldığı kadarını bedava verebilme ayrıcalığı ile Türkiye Çiğ Köfte endüstrisine büyük ivme kazandırmıştır.

Misyonumuz

 

Toplumun unutulmuş kültürünü yeniden canlandırmayı amaç edinmiş olan Pan Çiğ Köfte, lezzetini, ürünlerde kullanılan malzemelerin tazeliğini, insan sağlığını birinci hedef edinmiş; titizliğini ve temizliğini ise edinmiş olduğu kalite belgeleri ile ilgili resmi kurumlara onaylatmıştır. Kurulduğu gün oluşturulan disiplinli çalışma prensiplerine her geçen gün katma değer sağlayarak geliştirmiş ve asıl olan başarılı konumunu koruyarak emin adımlarla büyüyen Pan Çiğ Köfte`nin misyonu çiğ köfte kültürünü Türkiye`nin dört bir yanında en iyi şekilde temsil etmektir.

Vizyonumuz

 

Geçmişten günümüze gelen, toplumumuz tarafından benimsenmiş olan çiğ köfte kavramını doğru planlamalar ve dürüstlüğü ilke edinmiş satış noktaları ile Türkiye`nin her noktasında aynı kalitede ürün satışlarını gerçekleştirmeyi vizyon edinmiş olan Pan Çiğ Köfte, "Önce İnsa’’ prensibinden asla ödün vermeden, periyodik olarak büyük hedefler belirleyen ve daha iyisini yapan departmanlar ile sektörüne katma değer sağlamaktadır. %100 yurt içi tedarik anlayışı ile ülke ekonomisine fayda sağlayan Pan Çiğ Köfte, yeni iş sahaları ve yeni istihdam kaynakları oluşturarak sosyal sorumluluğun bilincindedir.

Bize Ulaşın

444 6 726

Pan Çiğ Köfte - Pan Grup Gıda Ltd. Şti Designed by Markam Medya Copyright © 2014